Hizmetler ve Şartlar

Hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Ehliyet ve Yaş

Ehliyet ve Yaş: Kiracının, kira sözleşmesi sırasında C grup araçlar için 21, D,P,F,T grup araçlar için 26 yaşında ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekir.

Kiralama Süresi

En az üç gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Fiyatlar

Fiyatlara sınırsız kilometre kullanım, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup % 18 Katma Değer Vergisi (K.D.V.) hariçtir. Yakıt kiralayana aittir. Şöförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu kiralanabilir.

Ferdi Kaza

Ferdi kaza sigorta bedelleri fiyat tarifesinde belirtilmiştir.

Sigorta

Araçların sigortaları geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde en yakın TUTAR RENT A CAR ofisine ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.æ

Ödeme

Aracın kira bedeli araç teslimatın'da nakit veya kredi kartı ile alınır.Herhangi depozit vs araç teslimatında alınmaz.